Elektryk – Grudziądz

POLMLEK Grudziądz Sp. z o.o. Oddział w Warlubiu

z wieloletnim doświadczeniem na rynku i Ugruntowaną pozycją w branży
mleczarskiej
prowadzi rekrutację na stanowisko:

Operator urządzeń do produkcji mleczarskiej

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe bądź średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność efektywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;

praca w dynamicznie rozwijającym się zespole

Opis stanowiska:

  • nadzór nad stanem i sprawnością instalacji urządzeń elektrycznych,
  • konserwowanie instalacji elektrycznej oraz diagnozowanie , wykrywanie i usuwanie uszkodzeń,
  • instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych

 Wymagania:

  • wykształcenie: zawodowe
  • doświadczenie: min. 2  rok na danym stanowisku,
  • samodzielność, dokładność , systematyczność
  • badania sanitarno- epidemiologiczne

Oferujemy :

  • praca w dynamicznie rozwijającym się zespole;

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

POLMLEK Grudziądz Sp. z o. o.
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz

KADRY

lub poprzez przycisk „APLIKUJ”.

CV powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polmlek Grudziądz Sp z o.o., ul. Magazynowa 8, 86-300 Grudziądz, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dodatkowa zgoda na inne rekrutacje w przyszłości:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polmlek Grudziądz Sp z o.o., ul. Magazynowa 8, 86-300 Grudziądz, w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Poniżej znajdziesz informacje z którymi powinien zapoznać się każdy Kandydat, aplikujący na powyższe stanowisko:

Regulamin:

Zasady przetwarzania danych osobowych: LINK