Kierowca wózków widłowych – Tymienice

FORTUNA Sp. z o.o. to czołowy polski producent w branży spożywczej w kategorii soki,nektary i napoje niegazowane takich marek jak FORTUNA, GARDEN, SONDA, PYSIO. Fortuna Sp. z o.o. posiada fabrykę w Tymienicach, gdzie wytwarzane są produkty zgodnie z najwyższymi standardami jakości obowiązującymi w UE: system bezpieczeństwa zdrowotnego HACCP, system zarządzania jakością ISO 9001:2009, europejski standard BRC.

Fortuna Sp. z o.o. należy do Grupy Polmlek, jednego z liderów w branży mleczarskiej w Polsce, produkującego szeroki przekrój asortymentu nabiałowego m.in. sery, sery topione, twarogi, śmietany, jogurty, masła, mleko UHT, mleko w proszku, desery mleczne w 7 zakładach produkcyjnych.

Fortuna Sp. z o.o. poszukuje aktualnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierowca wózków widłowych

Miejsce pracy: Tymienice

(Kod. ref.: KWW/09/20)

Obowiązki:

  • obsługa wózków widłowych
  • załadunek oraz rozładunek towarów z samochodów ciężarowych
  • relokacja towarów w hali magazynowej
  • prace magazynowe

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych (typ: czołowe lub RT)
  • Aktualne badania sanepidowskie
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się zakładzie
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z kodem ref. KWW/09/20 poprzez kliknięcie przycisku APLIKUJ TERAZ! lub bezpośrednio na adres sekretariat@fortuna.com.pl oraz klauzulą o ochronie danych osobowych wraz z oświadczeniem następującej treści: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Fortuna Sp. z o.o.wchodzącą w skład Grupy Polmlek, ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji” Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.